KSIĘGA GOŚCI

Księga Gości – Zapraszamy do Wpisywania Się

 

Dodaj nowe ogłoszenie

 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
26 wpisów.
Andrzej Rutkowski Andrzej Rutkowski z Warszawa napisał/a 14 maja 2013 o 14:04
Przyjaciele urządzili mi tu spotkanie z okazji 60-tych urodzin. Było naprawdę przemiło. Ciche miejsce nad jeziorem, cudowni gospodarze, znakomita kuchnia: flaczki z lina, sieja wędzona, sieja w winie, znakomity tatar, zrazy, barszcz z krokietami. Wszystko przepyszne, świeżutkie. Warto tu się zatrzymac na kilkudniowa ucztę połaczoną z wędrówką po okolicy. Rejs łódką po jeziorze na wyspę Bielawa, stanowiska kormoranów-piękne przeżycie zapadające w pamięc na długo. Dziękuję i do zobaczenia - Andrzej Rutkowski Supertour Warszawa.
Ivana z Czech Ivana z Czech napisał/a 7 maja 2013 o 14:52
Jako obcokrajowiec pracujący w Polsce staram się poznac Polski polskiej kuchni i nowych miejsc. Za siedem lat nie jadłam tak smacznych zrazów i przepysznej świeżej sieji. Hotelik kameralny i atmosfera, miejsce jest zdecydowanie godne polecenia. I gospodarze naprawde przemili.
Patrycja Patrycja napisał/a 23 listopada 2012 o 11:39
Piękne miejsce z dużą dawką jodu, polecam również jesienią i zimą.
Marek Marek z Koszalin napisał/a 19 września 2012 o 20:33
Cudowne miejsce. Chciałoby się cały dzień przebywac na łonie natury. udało mi się tam solidnie wyłączyc i naładowac baterie
Ryszard Ryszard z Koszalin napisał/a 3 maja 2012 o 16:16
Polecam pobyt w zajeździe, piękna okolica, jedzenie jak w domu, przepyszne rybki prosto z jeziora i przemili gospodarze. Pozdrowienia Ryszard Szyrna z rodzinką Koszalin.
Zofia Wiecha Zofia Wiecha z Stargard Szczeciński napisał/a 3 września 2008 o 13:04
Zdecydowanie polecam pobyt w zajeździe:fajni gospodarze, dobre warunki mieszkalne i pyszne jedzenie.Pozdrawiam Zofia Wiecha z rodziną Stargard Szczeciński.

Komentowanie jest wyłączone.